Nice Menus (2.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: normal
lv: normāla

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Menu name
lv: Izvēlnes nosaukums

en: About
lv: Par
