Nice Menus (2.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Settings
oc: Paramètres

en: Menus
oc: Menús

en: Menu name
oc: Nom del menú

en: About
oc: A prepaus
