Nice Menus (2.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Settings
ro: Setări

en: Menus
ro: Meniuri

en: Menu name
ro: Numele meniului

en: About
ro: Despre
