Nice Menus (2.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Settings
sl: Nastavitve

en: normal
sl: normalna

en: Menus
sl: Meniji

en: Menu name
sl: Ime menija

en: About
sl: O modulu
