Nice Menus (2.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Settings
vi: Thiết lập

en: normal
vi: bình thường

en: slow
vi: chậm

en: Animation speed
vi: Tốc độ hoạt hình

en: fast
vi: nhanh

en: Menus
vi: Trình đơn

en: Menu name
vi: Tên menu liên kết

en: About
vi: Giới thiệu
