Nice Menus (2.0.0-beta3) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: normal
ar: عادية

en: Menus
ar: القوائم

en: Menu name
ar: اسم القائمة

en: About
ar: حول
