Nice Menus (2.0.0-beta3) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: normal
el: κάθετο διάνυσμα

en: Menus
el: Μενού

en: Menu name
el: Όνομα μενού

en: About
el: Περί
