Nice Menus (2.0.0-beta3) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Menus
gl: Menús

en: Menu name
gl: Nome do menú

en: About
gl: Información

en: Make drop down/flyout CSS menus for site and admin menus.
gl: Facer menús CSS e JavaScript despregables para os menús do sitio e a administración.
