Nice Menus (2.0.0-beta3) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: normal
hu: általános

en: slow
hu: lassú

en: Animation speed
hu: Animáció sebessége

en: fast
hu: gyors

en: Menus
hu: Menük

en: Menu name
hu: Menünév

en: About
hu: Leírás

en: right: menu items are listed on top of each other and expand to the right
hu: jobb: a menüelemek egymás felett vannak listázva és jobb irányba nyílnak ki

en: left: menu items are listed on top of each other and expand to the left
hu: bal: a menüelemek egymás felett vannak listázva és bal irányba nyílnak ki

en: down: menu items are listed side by side and expand down
hu: lefele: a menüelemek egymás mellett vannak listázva és lefele nyílnak ki

en: Make drop down/flyout CSS menus for site and admin menus.
hu: Legördülő/lenyíló CSS létrehozása a webhelyhez és az adminisztrációs menühöz.

en: Menu parent
hu: Menü szülő

en: Menu depth
hu: Menümélység

en: Use JavaScript
hu: JavaScript használata

en: Mouse delay
hu: Egér késleltetése

en: Advanced: Superfish options
hu: Haladó: <em>Superfish</em> beállítások
