Nice Menus (2.0.0-beta3) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Menus
hy: Մենյուներ

en: Menu name
hy: Մենյուի անուն
