Nice Menus (2.0.0-beta3) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Animation speed
id: Kecepatan animasi

en: Menus
id: Menu

en: Menu name
id: Nama menu

en: About
id: Tentang

en: Menu depth
id: Kedalaman Menu
