Nice Menus (2.0.0-beta3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Menus
is: Valmyndir

en: Menu name
is: Nafn á valmynd

en: About
is: Um
