Nice Menus (2.0.0-beta3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: normal
my: ပုံမှန်

en: About
my: အကြောင်း
