Nice Menus (2.0.0-beta3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ta: பயனர் இடைமுகப்பு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Menus
ta: பட்டிகள்

en: Menu name
ta: வரைப்பட்டியின் பெயர்

en: About
ta: பற்றி
