Nice Menus (2.0.0-beta3) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Menus
tr: Menüler

en: Menu name
tr: Menü adı

en: About
tr: Hakkında
