Nice Menus (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Settings
he: הגדרות

en: normal
he: רגילה

en: Menu name
he: שם תפריט

en: The menu parent from which to show a Nice menu.
he: תפריט האב שאותו מציגים באמצעות Nice menu

en: The depth of the menu, i.e. the number of child levels starting with the parent selected above. Leave set to -1 to display all children and use 0 to display no children.
he: עומק התפריט, כלומר מספר הרמות של תת התפריט שתחילתן בתפריט האב שנבחר לעיל. השאירו -1 כדי להראות את כל רמות תת התפריט, 0 כדי לא להציג אף פריט בן.
