Nice Menus (8.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Menu name
te: మెనూ పేరు
