Nice Menus (8.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Menu name
kk: Мәзір атауы
