Nice Menus (8.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Menu name
km: ឈ្មោះ​ម៉ឺនុយ​
