Niobi Research Center (3.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (98 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Pages
be: Старонкі

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Content
be: Змесціва

en: Group
be: Група

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Closed
be: Зачынена

en: Subject
be: Тэма

en: Actions
be: Дзеянні

en: Description
be: Апісанне

en: Public
be: Публічнае

en: Action
be: Дзеянне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Home page
be: Хатняя старонка

en: Download
be: Сцягнуць

en: view
be: глядзець

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Test
be: Тэст

en: - None -
be: - Нічога -

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Help
be: Дапамога

en: Open
be: Адкрыць

en: View
be: Праглядзець

en: Manage
be: Кіраваць

en: Notes
be: Заўвагі

en: Updated
be: Абноўлена

en: User Name
be: Імя Карыстальніка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Picture
be: Выява (аватар).

en: User
be: Карыстальнік

en: Error
be: Памылка

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Add content
be: Дадаць змесціва

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Visibility
be: Бачнасць

en: Roles
be: Ролі

en: Published
be: Апублікавана

en: Count
be: Колькасць

en: Warning
be: Увага

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: Send
be: Адаслаць

en: Table
be: Табліца

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Maximum length
be: Максімальная даўжыня

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Size of textfield
be: Памер тэкставага поля

en: Workflow
be: Плын працы

en: Info
be: Інфармацыя

en: Results
be: Вынікі

en: Duplicate
be: Дубліраваць

en: Not published
be: Не апублікаваны

en: Apply
be: Ужыць

en: Form
be: Форма

en: Administrator
be: Адміністратар

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Joined
be: Далучыўся

en: About
be: Аб

en: Reports
be: Справаздачы

en: First sidebar
be: Першая калонка

en: Draft
be: Чарнавік

en: Trigger
be: Трыгер

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: The maximum length of the field in characters.
be: Максімальная даўжыня поля ў сімвалах.

en: Publishing status
be: Статус публікацыі

en: Your virtual face or picture.
be: Ваш віртуальны твар ці здымак

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: - Select a value -
be: - Выберыце значэнне -

en: Wide
be: Шырокі

en: Development settings
be: Налады распрацоўкі

en: Text value
be: Тэкставае значэнне

en: Basic block
be: Звычайны блок

en: A basic block contains a title and a body.
be: Звычайны блок мае загаловак і тэкст

en: Restricted HTML
be: Абмежаваная HTML

en: Max 1300x1300
be: Максімум 1300x1300

en: Max 2600x2600
be: Максімум 2600x2600

en: Max 325x325
be: Максімум 325x325

en: Max 650x650
be: Максімум 650x650

en: Narrow
be: Вузкі
