Niobi Research Center (3.0.0-alpha1) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Content
ky: Мазмун

en: view
ky: көрүү

en: Search
ky: Издөө
