Niobi Research Center (3.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (32 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Group
os: Къорд

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Closed
os: Æхгæд

en: Subject
os: Темæ

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Description
os: Афыст

en: Action
os: Архайд

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Home page
os: Сæйраг фарс

en: Download
os: Рахæсс

en: view
os: бакаст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Test
os: Тест

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Open
os: Конд у

en: View
os: Фенд
