Niobi Research Center (3.0.0-alpha1) - en to si translation catalogue (31 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Pages
si: පිටු

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Group
si: සමූහය

en: Type
si: වර්ගය

en: Closed
si: වසාඇත

en: Subject
si: කාරණය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Description
si: විස්තරය

en: Public
si: පොදු

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Help
si: සහාය

en: Picture
si: පින්තූරය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Error
si: දෝෂය

en: All
si: සියල්ල

en: Average
si: සාමාන්‍ය ගණන

en: Count
si: එකතුව

en: Plain text
si: සරල වගන්ති

en: Navigation
si: යාත්‍රණය

en: Clear
si: පිරිසිදු කරන්න

en: Reports
si: වාර්තා

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
