Niobi Research Center (8.x-1.0-alpha11) - en to af translation catalogue (71 entries)

en: Forms
af: Vorms

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Images
af: Beelde

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: title
af: titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: content
af: inhoud

en: Group
af: Groep

en: Confirm
af: Bevestig

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Administration
af: Administrasie

en: On
af: Op

en: Last Updated
af: Laas Opdateer

en: Tags
af: Etikette

en: ERROR
af: FOUT

en: Download
af: Laai af

en: Version
af: Weergawe

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Container
af: Houer

en: Settings
af: Verstellings

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Help
af: Hulp

en: Update
af: Dateer op

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: Add
af: Voeg by

en: Upload
af: Oplaai

en: Picture
af: Prentjie

en: Configure
af: Verstel

en: Options
af: Opsies

en: Create
af: Skep

en: All
af: Alle

en: Add content
af: Voeg inhoud

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Page
af: Bladsy

en: Roles
af: Rolle

en: Filter
af: Filtreer

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Normal
af: Normaal

en: Log in
af: Teken in

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Uninstall
af: Deïnstalleer

en: left
af: links

en: right
af: regs

en: Show
af: Vertoon

en: Your message has been sent.
af: Jou boodskap is gestuur.

en: archive
af: argief

en: Apply
af: Pas toe

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy

en: Enter the terms you wish to search for.
af: Verskaf die items waarvoor u wil soek.

en: - All -
af: - Alle -

en: Powered by Drupal
af: Aangedryf deur Drupal

en: Master
af: Meester
