Niobi Research Center (8.x-1.0-alpha11) - en to sk translation catalogue (144 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Images
sk: Obrázky

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: title
sk: názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: content
sk: obsah

en: Group
sk: Skupina

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Administration
sk: Administrácia

en: On
sk: Zapnúť

en: Last Updated
sk: Naposledy aktualizované

en: Tags
sk: Značky

en: Download
sk: Prevziať

en: Version
sk: Verzia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Add
sk: Pridať

en: Manage
sk: Spravovať

en: Visible
sk: Viditeľné

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: User Name
sk: Meno používateľa

en: Components
sk: Komponenty

en: Upload
sk: Nahrať

en: Picture
sk: Obrázok

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: file
sk: súbor

en: Options
sk: Nastavenia

en: Create
sk: Vytvoriť

en: All
sk: Všetky

en: Add content
sk: Pridať obsah

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: Custom
sk: Vlastná

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Normal
sk: Normálny

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Desc
sk: Zostupne

en: Members
sk: Členovia

en: General
sk: Všeobecné

en: group
sk: skupina

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Uninstall
sk: Odinštalovať

en: Install
sk: Inštalácia

en: Tools
sk: Nástroje

en: bottom
sk: dole

en: top
sk: hore

en: left
sk: vľavo

en: right
sk: vpravo

en: Static
sk: Statický

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: show
sk: zobraziť

en: Hidden
sk: Skryté

en: Show
sk: Zobraziť

en: Your message has been sent.
sk: Vaša správa bola odoslaná.

en: White
sk: Biela

en: image
sk: obrázok

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: Automatic
sk: Automatický

en: Tabs
sk: Záložky

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Apply
sk: Použiť

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Enter the terms you wish to search for.
sk: Zadajte slová, ktoré chcete vyhľadať.

en: Add another item
sk: Pridať ďalšiu položku

en: Hide
sk: Skryť

en: Administrator
sk: Administrátor

en: Restore
sk: Obnoviť

en: Organization
sk: Firma

en: Rebuild
sk: Obnoviť

en: Offset
sk: Ofset

en: Joined
sk: Členom od

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Member
sk: Člen

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Admin
sk: Administrátor

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Drag to re-order
sk: Potiahnutím zmeníte poradie

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: All content
sk: Všetok obsah

en: Operations links
sk: Odkazy na operácie

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: (active tab)
sk: (aktívna karta)

en: Hide summary
sk: Skryť zhrnutie

en: Edit summary
sk: Upraviť zhrnutie

en: Update style
sk: Aktualizovať stýl

en: Add effect
sk: Pridať efekt

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
sk: Namiesto ťahania preusporiadajte riadky pomocou číselných váh.

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Wide
sk: Široký

en: Save and add
sk: Uložiť a pridať

en: Last page
sk: Posledná strana

en: You have unsaved changes.
sk: Obsahuje neuložené zmeny.

en: Unlimited number of files can be uploaded to this field.
sk: Do tohto poľa sa môže nahrávať neobmedzený počet súborov.

en: Navbar
sk: Navigačný panel

en: One file only. | Maximum @count files.
sk[0]: Iba jeden súbor.
sk[1]: Maximálne @count súbory.
sk[2]: Maximálne @count súborov.

en: Toggle navigation
sk: Prepnúť navigáciu

en: First page
sk: Prvá strana

en: Allowed types: @extensions.
sk: Povolené typy: @extensions.

en: Install and set as default
sk: Nainštalovať a nastaviť ako predvolenú tému

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: Website feedback
sk: Spätná väzba

en: Basic HTML
sk: Základné HTML

en: Narrow
sk: Úzky

en: Toggle Dropdown
sk: Prepnutie rozbaľovacieho zoznamu

en: Upload requirements
sk: Požiadavky na nahrávaný súbor
