Niobi Research Center (8.x-1.0-alpha12) - en to eo translation catalogue (74 entries)

en: Forms
eo: Formularoj

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Images
eo: Bildoj

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: content
eo: enhavo

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Administration
eo: Administrado

en: On
eo: Ŝaltita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Download
eo: Elŝutu

en: Version
eo: Versio

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: Help
eo: Helpo

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Add
eo: Aldonu

en: Upload
eo: Alŝutu

en: Picture
eo: Bildo

en: Configure
eo: Agordu

en: file
eo: dosiero

en: Create
eo: Kreu

en: All
eo: Ĉiuj

en: Add content
eo: Aldonu enhavon

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Page
eo: Paĝo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Custom
eo: Propra

en: Roles
eo: Roloj

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Desc
eo: malkreske

en: Log in
eo: Ensalutu

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Provider
eo: Provizanto

en: Uninstall
eo: Malinstalu

en: left
eo: maldekstre

en: right
eo: dekstre

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Show
eo: Montru

en: Your message has been sent.
eo: Via mesaĝo estas sendita.

en: image
eo: bildo

en: Apply
eo: Apliku

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo

en: Enter the terms you wish to search for.
eo: Entajpu la terminojn, kiujn vi volas serĉi.

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Drag to re-order
eo: Trenu por reordigi

en: Powered by Drupal
eo: Povigata per Drupalo

en: Asc
eo: kreske
