Niobi Research Center (8.x-1.0-alpha12) - en to eu translation catalogue (121 entries)

en: Forms
eu: Formularioak

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Images
eu: Irudiak

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: title
eu: izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: content
eu: edukia

en: Group
eu: Taldea

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Tags
eu: Etiketak

en: Download
eu: Deskargatu

en: Version
eu: Bertsioa

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: Help
eu: Laguntza

en: Update
eu: Eguneratu

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Add
eu: Gehitu

en: Manage
eu: Kudeatu

en: Visible
eu: Ikusgai

en: Theme
eu: Tema

en: Upload
eu: Igo

en: Picture
eu: Irudia

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: file
eu: fitxategia

en: Options
eu: Aukerak

en: Create
eu: Sortu

en: All
eu: Guztiak

en: Add content
eu: Edukia gehitu

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Page
eu: Orria

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Roles
eu: Zereginak

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Normal
eu: Arrunta

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Desc
eu: Beheraka

en: Members
eu: Kideak

en: General
eu: Orokorra

en: group
eu: taldea

en: Log in
eu: Sartu

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Uninstall
eu: Desinstalatu

en: Install
eu: Instalatu

en: Tools
eu: Tresnak

en: left
eu: ezkerra

en: right
eu: eskuina

en: Close
eu: Itxi

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Show
eu: Erakutsi

en: Buttons
eu: Botoiak

en: Your message has been sent.
eu: Zure mezua bidali da.

en: archive
eu: artxiboa

en: image
eu: irudia

en: Loading...
eu: Kargatzen...

en: Automatic
eu: Automatikoa

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Enter the terms you wish to search for.
eu: Idatzi bilatu nahi dituzun terminoak.

en: Add another item
eu: Gehitu elementu berria

en: Hide
eu: Ezkutatu

en: Administrator
eu: Kudeatzailea

en: Restore
eu: Leheneratu

en: Organization
eu: Erakundea

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Joined
eu: Sartuta

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Admin
eu: Kudeatu

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Drag to re-order
eu: Arrastatu birantolatzeko

en: Powered by Drupal
eu: Drupal-ekin indartua

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Your virtual face or picture.
eu: Zure aurpegi birtuala edo argazkia

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: (active tab)
eu: (atal gaitua)

en: Hide summary
eu: Laburpena ezkutatu

en: Edit summary
eu: Laburpena editatu

en: Asc
eu: Goraka

en: Wide
eu: Zabal

en: Full HTML
eu: HTML Guztia

en: You have unsaved changes.
eu: Gorde gabeko aldaketak dituzu.

en: One file only. | Maximum @count files.
eu[0]: Fitxategi bakarra.
eu[1]: @count fitxategi gehienez.

en: Allowed types: @extensions.
eu: Onartutako luzapenak: @extensions.

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua

en: Basic HTML
eu: HTML Basikoa

en: Restricted HTML
eu: HTML Mugatua

en: @size limit.
eu: @size mugatua.

en: Narrow
eu: Estu
