Niobi Research Center (8.x-1.0-alpha12) - en to lv translation catalogue (134 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Images
lv: Attēli

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: title
lv: virsraksts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: content
lv: saturs

en: Group
lv: Grupa

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Administration
lv: Administrēšana

en: On
lv: Aktīvs

en: Last Updated
lv: Pēdējie atjauninājumi

en: Tags
lv: Birkas

en: ERROR
lv: Kļūda

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Version
lv: Versija

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Container
lv: Konteiners

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Add
lv: Pievienot

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Visible
lv: Redzams

en: Theme
lv: Tēma

en: User Name
lv: Lietotāja vārds

en: Components
lv: Komponentes

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Picture
lv: Attēls

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: file
lv: fails

en: Options
lv: Iespējas

en: Create
lv: Izveidot

en: All
lv: Visi

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Page
lv: Lapa

en: Off
lv: Izslēgts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Roles
lv: Lomas

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Normal
lv: Normāls

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Desc
lv: Dilst.

en: Members
lv: Dalībnieki

en: General
lv: Galvenie

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: JavaScript
lv: JavaScripts

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Uninstall
lv: Atinstalēt

en: Install
lv: Instalēt

en: Tools
lv: Rīki

en: bottom
lv: apakša

en: top
lv: auugša

en: left
lv: kreisā

en: right
lv: labā

en: Static
lv: Statiska

en: Close
lv: Aizvērt

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: show
lv: rādīt

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Show
lv: Rādīt

en: Your message has been sent.
lv: Jūsu ziņa tika nosūtīta.

en: White
lv: Balts

en: image
lv: attēls

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Enter the terms you wish to search for.
lv: Ievadiet terminus, kurus meklēt.

en: Add another item
lv: Pievienot vēl vienu vienumu

en: Hide
lv: Apslēpt

en: Administrator
lv: Administrators

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Joined
lv: Pievienojās

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Drag to re-order
lv: Velciet, lai kārtotu

en: Powered by Drupal
lv: Balstīts uz Drupal

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: All content
lv: Viss saturs

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: (active tab)
lv: (aktīvā cilne)

en: Hide summary
lv: Slēpt kopsavilkumu

en: Edit summary
lv: Labot kopsavilkumu

en: Update style
lv: Atjaunināt stilu

en: Add effect
lv: Pievienot efektu

en: Wide
lv: Plats

en: Full HTML
lv: Pilns HTML

en: You have unsaved changes.
lv: Jums ir nesaglabātas izmaiņas.

en: Install and set as default
lv: Instalēt un iestatīt kā noklusējuma

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne

en: Basic block
lv: Vienkāršs bloks

en: A basic block contains a title and a body.
lv: Vienkāršam blokam ir nosaukums un saturs.

en: Website feedback
lv: Atsauksmes par vietni

en: Basic HTML
lv: Pamata HTML

en: Restricted HTML
lv: Ierobežots HTML

en: Max 1300x1300
lv: Maks. 1300x1300

en: Max 2600x2600
lv: Maks. 2600x2600

en: Max 325x325
lv: Maks. 325x325

en: Max 650x650
lv: Maks. 650x650

en: Narrow
lv: Šaurs
