Niobi Research Center (8.x-1.0-alpha12) - en to mn translation catalogue (55 entries)

en: Forms
mn: Маягтууд

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Images
mn: Зураг

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: title
mn: гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: content
mn: агуулга

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Tags
mn: Тагууд

en: Download
mn: Татах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Help
mn: Тусламж

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Add
mn: Нэмэх

en: Theme
mn: Загвар

en: Upload
mn: Оруулах

en: Picture
mn: Зураг

en: Configure
mn: Тохируулах

en: file
mn: Файл

en: Options
mn: Сонголтууд

en: All
mn: Бүгд

en: Add content
mn: Агууламж нэмэх

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Page
mn: Хуудас

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Log in
mn: Нэвтрэх

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: image
mn: зураг

en: Loading...
mn: Ачаалж байна...

en: Add another item
mn: Өөр зүйл нэмэх

en: Hide
mn: Нуух

en: KB
mn: КБ
