Niobi Research Center (8.x-1.0-alpha12) - en to rw translation catalogue (5 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Images
rw: amashusho

en: Submit
rw: ohereza

en: Group
rw: Itsinda

en: White
rw: Umweru
