Niobi Research Center (8.x-1.0-alpha14) - en to ka translation catalogue (75 entries)

en: Forms
ka: ფორმები

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Images
ka: სურათები

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Content
ka: კონტენტი

en: content
ka: კონტენტი

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: On
ka: ჩართვა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Version
ka: ვერსია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: Container
ka: კონტეინერი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Help
ka: დახმარება

en: Update
ka: განახლება

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Add
ka: დამატება

en: Manage
ka: მართვა

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Picture
ka: სურათი

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: file
ka: ფაილი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Created
ka: შექმნილია

en: Create
ka: შექმნა

en: All
ka: ყველა

en: Add content
ka: კონტენტის დამატება

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Page
ka: გვერდი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Roles
ka: როლები

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Desc
ka: აღწერა

en: General
ka: ზოგადი

en: Log in
ka: სისტემაში შესვლა

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Install
ka: დაყენება

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Hidden
ka: დამალული

en: Show
ka: ჩვენება

en: Buttons
ka: ღილაკები

en: image
ka: სურათი

en: Loading...
ka: იტვირთება...

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა

en: Hide
ka: დამალვა

en: - All -
ka: - ყველა -

en: Update style
ka: სტილის განახლება

en: Add effect
ka: ეფექტის დამატება
