Niobi Research Center (8.x-1.0-alpha22) - en to se translation catalogue (26 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Pages
se: Siiddut

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Download
se: Viečča fiilla

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Picture
se: Govva

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre

en: Results
se: Ohcanbohtosat

en: Complete
se: Gárvvis

en: About
se: Birra
