Niobi Research Center (8.x-1.0-alpha25) - en to bg translation catalogue (55 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Pages
bg: Страници

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Group
bg: Група

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Closed
bg: Закрито

en: Subject
bg: Тема

en: Description
bg: Описание

en: Last Updated
bg: Последни обновления

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Download
bg: Свали

en: view
bg: преглед

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Test
bg: Тест

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Open
bg: Отвори

en: View
bg: Прегледай

en: Notes
bg: Бележки

en: Updated
bg: Обновено

en: Total
bg: Общо

en: Picture
bg: Изображение

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Add content
bg: Добави съдържание

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Visibility
bg: Видимост

en: Roles
bg: Роли

en: Published
bg: Публикувано

en: Average
bg: Рейтинг

en: Authored by
bg: Написано от

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: Table
bg: Таблица

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Clear
bg: Изчисти

en: Workflow
bg: Информационен поток

en: Your message has been sent.
bg: Вашето съобщение беше изпратено.

en: Results
bg: Резултати

en: Not published
bg: Непубликувано

en: Apply
bg: Търси

en: Joined
bg: Регистриран
