Niobi Research Center (8.x-1.0-alpha25) - en to ca translation catalogue (115 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Pages
ca: Pàgines

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Closed
ca: Tancat

en: Subject
ca: Assumpte

en: Description
ca: Descripció

en: Public
ca: Públic

en: Last Updated
ca: Última actualització

en: Yes
ca: Sí

en: Home page
ca: Portada

en: Download
ca: Baixa

en: view
ca: mostra

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Test
ca: Prova

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Open
ca: Obert

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Picture
ca: Imatge

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Add content
ca: Afegeix contingut

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Roles
ca: Rols

en: Published
ca: Publicat

en: Average
ca: Mitjana

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Plain text
ca: Text pla

en: Introduction
ca: Introducció

en: Members
ca: Membres

en: Table
ca: Taula

en: Maximum length
ca: Longitud màxima

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Clone
ca: Clona

en: Applications
ca: Aplicacions

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Department
ca: Departament

en: Size of textfield
ca: Mida del camp de text

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Clear
ca: Neteja

en: Accept
ca: Accepta

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: Your message has been sent.
ca: El vostre missatge s'ha enviat.

en: Results
ca: Resultats

en: Duplicate
ca: Duplica

en: Confirmation URL
ca: URL de confirmació

en: Changed
ca: Canviat

en: Not published
ca: No publicat

en: Complete
ca: Finalitza

en: Submissions
ca: Trameses

en: From Name
ca: Nom del Remitent

en: Apply
ca: Aplica

en: Form
ca: Formulari

en: Application
ca: Aplicació

en: Drafts
ca: Esborranys

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Joined
ca: Afegit

en: About
ca: Detalls

en: Member
ca: Membre

en: View settings
ca: Paràmetres de la vista

en: Webform submissions
ca: Enviaments del Webform

en: Admin
ca: Administrador

en: Draft
ca: Esborrany

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
ca: Una data en qualsevol dels formats llegibles per una màquina. És preferit el CCYY-MM-DD HH:MM:SS.

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: Placeholder
ca: Marcador

en: - All -
ca: - Tot -

en: The maximum length of the field in characters.
ca: La llargada màxima del camp en caràcters.

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Resource
ca: Recurs

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Your virtual face or picture.
ca: La vostra imatge virtual o fotografia.

en: References
ca: Referències

en: All content
ca: Tot el contingut

en: Master
ca: Mestre

en: Entity Reference
ca: Referència d'entitat

en: Wide
ca: Ample

en: Full HTML
ca: HTML complet

en: Basic Page
ca: Pàgina Bàsica

en: Text value
ca: Valor de tipus text

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ca: Text que es mostrarà dins del camp fins que s'introdueixi un valor. Aquest suggeriment és en general un valor de mostra o una breu descripció del format que s'hauria d'introduir.

en: Placeholder: @placeholder
ca: Marcador de posició: @placeholder

en: %name: may not be longer than @max characters.
ca: %name: no potser més llarg de @max caràcters.

en: Basic block
ca: Bloc bàsic

en: A basic block contains a title and a body.
ca: Un bloc bàsic conté un títol i un cos.

en: Website feedback
ca: Feedback del web

en: Basic HTML
ca: HTML bàsic

en: Restricted HTML
ca: HTML restringit

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.

en: Textfield size: @size
ca: Mida del camp de text: @size

en: Max 1300x1300
ca: Màx. 1300x1300

en: Max 2600x2600
ca: Màx. 2600x2600

en: Max 325x325
ca: Màx. 325x325

en: Max 650x650
ca: Màx. 650x650

en: Narrow
ca: Estret

en: Adds users to groups as members.
ca: Afegeix usuaris a grups com a membres.
