Niobi Research Center (8.x-1.0-alpha25) - en to kk translation catalogue (44 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Pages
kk: Беттер

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Closed
kk: Жабық

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Home page
kk: Басты бет

en: Download
kk: Жүктеу

en: view
kk: карау

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Test
kk: Тест

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Picture
kk: Сүрет

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Add content
kk: Контент қосу

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Visibility
kk: Көріну

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Published
kk: Жарияланған

en: Authored by
kk: Автор

en: Table
kk: Кесте

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Your message has been sent.
kk: Сіздің хабарламаңыз жіберілді.

en: Results
kk: Нәтижелер

en: Not published
kk: Жарияланбаған
