Niobi Research Center (8.x-1.0-alpha26) - en to hy translation catalogue (62 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Pages
hy: Էջեր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Closed
hy: Փակված

en: Subject
hy: Թեմա

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Home page
hy: Գլխավոր էջ

en: Download
hy: Բեռնել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Open
hy: Բաց

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Picture
hy: նկար

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Add content
hy: Նյութ ավելացնել

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն

en: Roles
hy: Դերեր

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Maximum length
hy: Առավելագույն երկրությունը

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Size of textfield
hy: Տեքստային դաշտի չափը

en: Not published
hy: Չհրապարակված

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Draft
hy: Սևագիր

en: The maximum length of the field in characters.
hy: Դաշտի սիմվոլների առավելագույն երկարությունը:

en: Your virtual face or picture.
hy: Ձեր վիրտուալ դեմքը կամ նկարը:

en: - Select a value -
hy: -Ընտրել արժեքը-

en: Wide
hy: Լայն

en: Basic block
hy: Հիմնական բլոկ

en: A basic block contains a title and a body.
hy: Հիմնական բլոկը պարունակում է վերնագիր և բովանդակություն

en: Website feedback
hy: Կայքի հետադարձ կապ

en: Max 1300x1300
hy: Առավելագույնը 1300x1300

en: Max 2600x2600
hy: Առավելագույնը 2600x2600

en: Max 325x325
hy: Առավելագույնը 325x325

en: Max 650x650
hy: Առավելագույնը 650x650

en: Narrow
hy: Նեղ

en: Add @title
hy: Ավելացնել @title
