Niobi Research Center (8.x-1.0-alpha27) - en to hr translation catalogue (78 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Pages
hr: Stranice

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Content
hr: Sadržaj

en: Group
hr: Grupa

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Closed
hr: Zatvoreno

en: Subject
hr: Naziv

en: Actions
hr: Akcije

en: Description
hr: Opis

en: Public
hr: Javno

en: Last Updated
hr: Posljednji put osvježeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Home page
hr: Naslovnica

en: Download
hr: Preuzimanje

en: view
hr: prikaz

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Open
hr: Otvoreno

en: View
hr: Pregled

en: Notes
hr: Bilješke

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Total
hr: Ukupno

en: Picture
hr: Slika

en: User
hr: Korisnik

en: Error
hr: Greška

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Add content
hr: Dodaj sadržaj

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Roles
hr: Uloge

en: Published
hr: Objavljeno

en: Average
hr: Prosjek

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Authored by
hr: Autor

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: Send
hr: Pošalji

en: Desc
hr: Silazno

en: Table
hr: Tablica

en: Maximum length
hr: Maksimalna dužina

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Clone
hr: Kloniraj

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Size of textfield
hr: Dužina polja teksta

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Clear
hr: Očisti

en: Workflow
hr: Tijek

en: Your message has been sent.
hr: Vaša poruka je poslana.

en: Results
hr: Rezultati

en: Not published
hr: Nije objavljeno

en: Review
hr: Provjeri

en: Apply
hr: Primjeni

en: Execute
hr: Izvrši

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Joined
hr: Pridružio se

en: About
hr: Opis

en: Trigger
hr: Okidač

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
hr: Nadnevak u bilo kojem obliku čitljivom strojevima. CCYY-MM-DD HH:MM:SS je preporučeno.

en: The maximum length of the field in characters.
hr: Maksimalna dužina polja u znakovima.

en: - Select a value -
hr: - Izaberite vrijednost -

en: Asc
hr: Uzlazno

en: Narrow
hr: Usko
