Niobi Research Center (8.x-1.0-alpha6) - en to ast translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Development
ast: Desendolcu

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Administration
ast: Alministración

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Types
ast: Tribes

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Update
ast: Anovar

en: Menu
ast: Menú

en: Picture
ast: Imaxe

en: All
ast: Too

en: Update available
ast: Hai una versión nueva

en: Logout
ast: Zarrar sesión

en: Add menu
ast: Amestar menú

en: Permissions
ast: Permisos

en: Installed
ast: Instaláu
