Niobi Research Center (8.x-1.0-alpha6) - en to ca translation catalogue (60 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Administration
ca: Administració

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Types
ca: Tipus

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Update
ca: Actualitza

en: Menu
ca: Menú

en: Picture
ca: Imatge

en: All
ca: Tot

en: Update available
ca: Actualització disponible

en: Roles
ca: Rols

en: Tools
ca: Eines

en: Logout
ca: Sortir

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Add menu
ca: Afegeix un menú

en: Extend
ca: Amplia

en: Permissions
ca: Permisos

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Plugin
ca: Connector

en: Security update
ca: Actualització de seguretat

en: Apply
ca: Aplica

en: Add vocabulary
ca: Afegeix un vocabulari

en: Manage fields
ca: Administra els camps

en: Index
ca: Índex

en: Unavailable
ca: No disponible

en: Reinstall modules
ca: Reinstal·la els mòduls

en: Session viewer
ca: Visor de sessió

en: About
ca: Detalls

en: Run cron
ca: Executa el cron

en: Run updates
ca: Executa les actualitzacions

en: Uses
ca: Usos

en: Theme registry
ca: Registre del tema

en: Devel settings
ca: Paràmetres del Devel

en: Add link
ca: Afegeix un enllaç

en: Add content type
ca: Afegeix un tipus de contingut

en: Cron ran successfully.
ca: El cron s'ha executat amb èxit.

en: Your virtual face or picture.
ca: La vostra imatge virtual o fotografia.

en: Flush all caches
ca: Neteja totes les memòries cau

en: Manage display
ca: Gestiona la presentació

en: Add custom block
ca: Afegeix un bloc personalitzat

en: Filter modules
ca: Filtra els mòduls

en: Edit permissions
ca: Edita els permisos

en: Install new module
ca: Instal·la un nou mòdul

en: Install new theme
ca: Instal·la un nou tema

en: Add new view
ca: Afegeix una nova vista

en: Master
ca: Mestre

en: Add new view mode
ca: Afegeix un nou mode de visualització

en: Manage form display
ca: Gestiona la presentació del formulari

en: Custom block library
ca: Biblioteca de blocs personalitzats

en: Add contact form
ca: Afegiu un formulari de contacte

en: Version: @module-version
ca: Versió: @module-version

en: Requires: @module-list
ca: Requereix: @module-list

en: Required by: @module-list
ca: Requerit per: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
ca: Nom màquina: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
