Niobi Research Center (8.x-1.0-alpha6) - en to cs translation catalogue (83 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Development
cs: Vývoj

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Administration
cs: Administrace

en: Edit
cs: Upravit

en: Types
cs: Typy

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Picture
cs: Obrázek

en: All
cs: Vše

en: Update available
cs: Dostupná aktualizace

en: Roles
cs: Role

en: Desc
cs: Sestupně

en: Tools
cs: Nástroje

en: Logout
cs: Odhlásit

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Add menu
cs: Přidat menu

en: Extend
cs: Rozšíření

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Apply
cs: Použít

en: Add vocabulary
cs: Přidat slovník

en: Manage fields
cs: Správa polí

en: Index
cs: Rejstřík

en: Unavailable
cs: Nedostupné

en: Render cache
cs: Mezipaměť vykreslování

en: About
cs: Popis

en: Add a new user
cs: Přidat nového uživatele

en: Rebuild menu
cs: Znovu sestavit menu

en: Run cron
cs: Spustit cron

en: Run updates
cs: Spustit aktualizace

en: Filter the modules list.
cs: Filtruje seznam modulů.

en: Uses
cs: Použití

en: Execute PHP Code
cs: Spustit vlastní PHP kód

en: Theme registry
cs: Registr témat vzhledu

en: Add link
cs: Přidat položku

en: No results
cs: Žádné výsledky

en: Add content type
cs: Přidat typ obsahu

en: Cron ran successfully.
cs: Cron byl úspěšně spuštěn.

en: Your virtual face or picture.
cs: Váš avatar nebo profilový obrázek.

en: Flush all caches
cs: Vyprázdnit veškerou mezipaměť

en: Manage display
cs: Správa zobrazení

en: Add custom block
cs: Přidat vlastní blok

en: All modules
cs: Všechny moduly

en: Filter modules
cs: Filtrovat moduly

en: Edit permissions
cs: Upravit oprávnění

en: Install new module
cs: Instalovat nové moduly

en: Install new theme
cs: Instalovat nové téma

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Add new view
cs: Přidat nový pohled

en: Master
cs: Nadřízené

en: Manage form display
cs: Správa formuláře

en: Filter projects
cs: Filtrovat projekty

en: All caches cleared.
cs: Všechny mezipaměti vyčištěny.

en: Add a new role
cs: Přidat novou roli

en: Custom block library
cs: Knihovna vlastních bloků

en: Add contact form
cs: Přidat kontaktní formulář

en: Static caches
cs: Statická mezipaměť

en: Documentation D8
cs: Dokumentace D8

en: Flush Css and Javascript
cs: Vyprázdnit CSS a JavaScript

en: List changes
cs: Seznam změn

en: CSS and JavaScript cache cleared.
cs: Mezipaměť CSS a JavaScriptu vyčištěna.

en: Version: @module-version
cs: Verze: @module-version

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
cs: Strojový název: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: Uninstall module
cs: Odinstalovat modul

en: Change records for Drupal core
cs: Záznamy změn pro jádro systému Drupal

en: D8 API documentation
cs: Dokumentace rozhraní API D8

en: Flush CSS and Javascript
cs: Vyprázdnit CSS a JavaScript

en: Flush plugins cache
cs: Vyprázdnit mezipaměť pluginů

en: Flush static cache
cs: Vyprázdnit statickou mezipaměť

en: Flush routing and links cache
cs: Vyprázdnit mezipaměť směrování a odkazů

en: Flush render cache
cs: Vyprázdnit mezipaměť vykreslování

en: Plugins cache cleared.
cs: Mezipaměť pluginů vyčištěna.

en: Static cache cleared.
cs: Statická mezipaměť vyčištěna.

en: Routing and links cache cleared.
cs: Mezipaměť směrování a odkazů vyčištěna.

en: Render cache cleared.
cs: Mezipaměť vykreslování vyčištěna.

en: Filter by name
cs: Filtrovat podle jména

en: Module filter settings
cs: Nastavení rozšíření Module filter

en: Recently enabled
cs: Nedávno zapnuté

en: Newly available
cs: Nově k dispozici
