Niobi Research Center (8.x-1.0-alpha6) - en to et translation catalogue (63 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Development
et: Arendus

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Administration
et: Haldus

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Types
et: Tüübid

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Update
et: Uuenda

en: Menu
et: Menüü

en: Picture
et: Pilt

en: All
et: Kõik

en: Update available
et: Uuendus saadaval

en: Roles
et: Rollid

en: Desc
et: Kahanev

en: Tools
et: Tööriistad

en: Logout
et: Logi välja

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Add menu
et: Lisa menüü

en: Extend
et: Laienda

en: Permissions
et: Õigused

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Security update
et: Turvauuendus

en: Apply
et: Rakenda

en: Add vocabulary
et: Lisa sõnastik

en: Manage fields
et: Väljade haldus

en: Index
et: Indeks

en: Unavailable
et: Pole saadaval

en: Reinstall modules
et: Paigalda moodulid uuesti

en: Devel
et: Arendus

en: About
et: Programmist

en: Add a new user
et: Lisa uus kasutaja

en: Run cron
et: Käivita cron

en: Run updates
et: Käivita uuendused

en: Module filter
et: Moodulite filter

en: Uses
et: Kasutab

en: Execute PHP Code
et: Käivita PHP-kood

en: Devel settings
et: Arenduse seaded

en: Add link
et: Lisa link

en: Add content type
et: Lisa sisu tüüp

en: Cron ran successfully.
et: Cron'i töö lõppes edukalt.

en: Your virtual face or picture.
et: Sinu virtuaalne nägu või pilt.

en: Manage display
et: Kuva haldus

en: Add custom block
et: Lisa kohandatud plokk

en: Filter modules
et: Filtreeri mooduleid

en: Edit permissions
et: Muuda õiguseid

en: Install new module
et: Paigalda uus moodul

en: Install new theme
et: Paigalda uus teema

en: Administer Module Filter
et: Moodulite filtri haldamine

en: Asc
et: Kasvav

en: Add new view
et: Lisa uus vaade

en: Master
et: Peamine

en: Manage form display
et: Halda vormi kuva

en: Add a new role
et: Lisa uus roll

en: Custom block library
et: Kohandatud plokkide teek

en: Add contact form
et: Lisa kontaktivorm

en: Version: @module-version
et: Versioon: @module-version

en: Requires: @module-list
et: Nõuab mooduleid: @module-list

en: Required by: @module-list
et: On nõutav moodulite poolt: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
et: Masinloetav nimi: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
