Niobi Research Center (8.x-1.0-alpha6) - en to eu translation catalogue (47 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Development
eu: Garapena

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Types
eu: Motak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Update
eu: Eguneratu

en: Menu
eu: Menua

en: Picture
eu: Irudia

en: All
eu: Guztiak

en: Update available
eu: Eguneraketa eskuragarri

en: Roles
eu: Zereginak

en: Desc
eu: Beheraka

en: Tools
eu: Tresnak

en: Logout
eu: Irten

en: Add menu
eu: Gehitu menua

en: Extend
eu: Hedatu

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Add vocabulary
eu: Gehitu hiztegia

en: Manage fields
eu: Kudeatu eremuak

en: Index
eu: Aurkibidea

en: About
eu: (r)i buruz

en: Run cron
eu: Egikaritu cron

en: Run updates
eu: Egikaritu eguneraketak

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Execute PHP Code
eu: PHP kodea exekutatu

en: Theme registry
eu: Tema erregistroa

en: Devel settings
eu: Devel ezarpenak

en: Add link
eu: Esteka gehitu

en: Add content type
eu: Gehitu eduki mota

en: Cron ran successfully.
eu: Cron abiak arrakasta izan du.

en: Your virtual face or picture.
eu: Zure aurpegi birtuala edo argazkia

en: Flush all caches
eu: Cache guztiak hustu

en: Manage display
eu: Aurkezpena kudeatu

en: Add custom block
eu: Gehitu bloke egokitua

en: Install new module
eu: Modulo berria instalatu

en: Install new theme
eu: Tema berria instalatu

en: Administer Module Filter
eu: Module Filter kudeatu.

en: Asc
eu: Goraka

en: Add new view
eu: Bista berria sortu
