Niobi Research Center (8.x-1.0-alpha6) - en to km translation catalogue (33 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Types
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Picture
km: រូបភាព

en: All
km: ទាំងអស់

en: Update available
km: មាន​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Logout
km: ចេញ

en: Add menu
km: បន្ថែម​ម៉ឺនុយ

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: Add vocabulary
km: បន្ថែម​វាក្យសព្ទ​

en: Manage fields
km: គ្រប់​គ្រង​វាល

en: Index
km: លិបិក្រម

en: About
km: អំពី

en: Run cron
km: រត់ cron

en: Uses
km: ប្រើ

en: Add link
km: បន្ថែម​តំណ

en: Add content type
km: បន្ថែម​ប្រភេទ​មាតិកា

en: Cron ran successfully.
km: Cron បាន​រត់​ដោយ​ជោគជ័យ ។

en: Manage display
km: គ្រប់​គ្រង​ការ​បង្ហាញ

en: Install new module
km: ដំឡើង​ម៉ូឌុល​ថ្មី

en: Install new theme
km: ដំឡើង​ស្បែក​ថ្មី
