Niobi Research Center (8.x-1.0-alpha6) - en to ku translation catalogue (36 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Types
ku: جۆرەکان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Menu
ku: پێڕست

en: Picture
ku: وێنە

en: All
ku: هەموو

en: Drupal
ku: دروپاڵ

en: Update available
ku: نوێکردنەوە هەیە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: Logout
ku: چوونا دەرڤە

en: Add menu
ku: پێڕست زیاد بکە

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: Add vocabulary
ku: زیادکردنی وشەگەل

en: Manage fields
ku: ڕێکخستنی خانەکان

en: Index
ku: نوانە

en: About
ku: دەربارە

en: Run cron
ku: کارگێڕ بخە گڕ

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: Add link
ku: بەستەر زیادبکە

en: Add content type
ku: جۆرێکی ناوه‌ڕۆک زیاد بکه‌

en: Cron ran successfully.
ku: کارگێڕ بە سەرکەوتوویی هەڵسووڕا.

en: clear
ku: پاک بکەوە

en: Manage display
ku: ڕێکخستنی پیشاندان

en: Install new module
ku: دامەزراندنی مۆدیولی نوێ

en: Install new theme
ku: دامەزراندنی ڕووکاری نوێ
