Niobi Research Center (8.x-1.0-alpha6) - en to lv translation catalogue (47 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Development
lv: Izstrāde

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Types
lv: Veidi

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Picture
lv: Attēls

en: All
lv: Visi

en: Update available
lv: Pieejams atjauninājums

en: Roles
lv: Lomas

en: Desc
lv: Dilst.

en: Tools
lv: Rīki

en: Logout
lv: Iziet

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Add menu
lv: Pievienot izvēlni

en: Extend
lv: Paplašināšana

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Installed
lv: Instalēts

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Add vocabulary
lv: Pievienot vārdnīcu

en: Manage fields
lv: Pārvaldīt laukus

en: Index
lv: Rādītājs

en: Unavailable
lv: Nav pieejams

en: About
lv: Par

en: Run cron
lv: Laist cron

en: Run updates
lv: Lietot atjauninājumus

en: Uses
lv: Lieto

en: Execute PHP Code
lv: Izpildīt PHP kodu

en: Devel settings
lv: Devel iestatījumi

en: Add link
lv: Pievienot saiti

en: Add content type
lv: Pievienot satura veidu

en: Cron ran successfully.
lv: Cron izpilde bija veiksmīga.

en: Manage display
lv: Pārvaldīt attēlojumu

en: Edit permissions
lv: Labot atļaujas

en: Install new module
lv: Pievienot jaunu moduli

en: Install new theme
lv: Uzstādīt jaunu tēmu

en: Add new view
lv: Pievienot jaunu skatu

en: Manage form display
lv: Pārvaldīt formas izskatu

en: Add contact form
lv: Pievienot kontaktu formu
