Niobi Research Center (8.x-1.0-alpha6) - en to ml translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Development
ml: വികസനം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Types
ml: തരങ്ങൾ

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Menu
ml: മെനു

en: Picture
ml: ചിത്രം

en: Drupal
ml: ഡ്രൂപ്പൽ

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
