Niobi Research Center (8.x-1.0-alpha6) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Permissions
or: ଅନୁମତି

en: Run updates
or: ଅଦ୍ୟତନ ଚଳାନ୍ତୁ
