Niobi Research Center (8.x-1.0-alpha6) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: Menu
ta: பட்டி

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Add menu
ta: பட்டியை சேர்க்க
