Niobi Research Center (8.x-1.0-beta2) - en to br translation catalogue (18 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Pages
br: Pajennoù

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Home page
br: Pajenn degemer

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Picture
br: Skeudenn

en: Add content
br: Ouzhpennañ endalc'had

en: Page
br: Pajenn

en: Introduction
br: Digoradur

en: Size of textfield
br: Ment an tachenn skrivañ

en: About
br: Diwar-benn
