Niobi Research Center (8.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (114 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Pages
pl: Strony

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Group
pl: Grupa

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Closed
pl: Zamknięte

en: Description
pl: Opis

en: Public
pl: Publiczna

en: Last Updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Home page
pl: Strona domowa

en: Download
pl: Pobierz

en: view
pl: przeglądaj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Open
pl: Otwarte

en: View
pl: Widok

en: Notes
pl: Notatki

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Picture
pl: Obraz

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Add content
pl: Dodaj treść

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Roles
pl: Role

en: Published
pl: Opublikowane

en: Authored by
pl: Autor

en: Plain text
pl: Czysty tekst

en: Introduction
pl: Wprowadzenie

en: Desc
pl: Malejąco

en: Members
pl: Członkowie

en: Table
pl: Tabela

en: Maximum length
pl: Maksymalna długość

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Clone
pl: Klonuj

en: Applications
pl: Aplikacje

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Department
pl: Departament

en: Size of textfield
pl: Rozmiar pola tekstowego

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Accept
pl: Akceptuj

en: Workflow
pl: Przepływ pracy

en: Your message has been sent.
pl: Wiadomość została wysłana.

en: Results
pl: Wyniki

en: Duplicate
pl: Zduplikowany

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Not published
pl: Nie do publikacji

en: Review
pl: Podgląd

en: Complete
pl: Zakończone

en: Submissions
pl: Zgłoszenia

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Form
pl: Formularz

en: Application
pl: Aplikacja

en: Drafts
pl: Szkice

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Joined
pl: Dołączył

en: Resend
pl: Wyślij ponownie

en: About
pl: O stronie

en: View settings
pl: Ustawienia widoku

en: Decline
pl: Odrzuć

en: Prepopulate
pl: Wypełnij wstępnie

en: Webform submissions
pl: Nadesłane formularze

en: Draft
pl: Szkic

en: Application ID
pl: ID aplikacji

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
pl: Data w formacie maszynowym (machine redable format). Preferowana CCYY-MM-DD HH:MM:SS .

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: The maximum length of the field in characters.
pl: Maksymalna liczba znaków w polu.

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: Resource
pl: Zasób

en: Recent Activity
pl: Ostatnia aktywność

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Your virtual face or picture.
pl: Twoje zdjęcie lub obraz.

en: References
pl: Powiązania

en: All content
pl: Wszystkie treści

en: Announcement
pl: Ogłoszenie

en: Group content
pl: Grupowa zawartość

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Entity Reference
pl: Referencja do encji

en: Wide
pl: Szeroki

en: Full HTML
pl: Pełny HTML

en: Text value
pl: Wartość tekstowa

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
pl: Tekst pokazany wewnątrz pola zanim zostanie do niego wprowadzona wartość. Podpowiedź jest zazwyczaj przykładową wartością lub krótkim opisem spodziewanego formatu.

en: Placeholder: @placeholder
pl: Zaślepka: @placeholder

en: %name: may not be longer than @max characters.
pl: %name: nie może być dłuższe niż @max znaków.

en: Basic block
pl: Prosty blok

en: A basic block contains a title and a body.
pl: Prosty blok zawiera tytuł i treść

en: Website feedback
pl: Informacja zwrotna na temat strony.

en: Basic HTML
pl: Podstawowy HTML

en: Restricted HTML
pl: Ograniczony HTML

en: Textfield size: @size
pl: Rozmiar pola tekstowego: @size

en: Max 1300x1300
pl: Maksimum 1300x1300

en: Max 2600x2600
pl: Maksimum 2600x2600

en: Max 325x325
pl: Maksimum 325x325

en: Max 650x650
pl: Maksimum 650x650

en: Narrow
pl: Wąskie

en: Add @title
pl: Dodaj @title
